Ayes Mühendislik;

Gerçekleştirdiği her projede sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde çözüm ortakları ile beraber müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan, yüksek kalite ve hizmeti sunmayı hedef almış bir firmadır.

Misyonumuz;

Tarafsız, dürüst, güven veren, çözüm odaklı,  hizmet ve kalitede müşteri memnuniyeti odaklı,  takım çalışmasıyla hedeflerine ulaşmayı benimseyen bütünleyici bir grup olmak.

Vizyonumuz; 

Yenilikçi, kaliteli hizmetler sunan, ülke ekonomisine katma değer sağlayan, çözüm ortaklarına, müşterilerine, çalışanlarına değer veren, ülkemizde ve dünyada kendi alanında söz sahibi lider firma olmaktır.

Biz Kimiz;

Dört girişimcinin bir araya gelerek, edindikleri bilgi birikimi ve tecrübeyi birleştirip kurdukları bir mühendislik firmasıdır.
“Makine bir sanattır” felsefesinden yola çıkarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeyi harmanlayarak ihtiyaçları net ve hızlı çözümlemekteyiz.
Atölyemizde; Ar-ge, proses,  tasarım, imalat, revizyon ve montaj desteği sunmaktayız. 
Tüm taleplere temel yaklaşım  biçimimiz, birbirinden farklı mühendislik çözümleri arasında fiyat/performans konusunda optimum noktada kalmaktır.

Makina'nın Olduğu Her Yerde Bizde Varız…

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?